2.13
2.94
0.00

İl Genel’de Ataşehir farkı

İl Genel’de Ataşehir farkı

CHP Ataşehir İl Genel Meclis Üyeleri Çelik, Yıldırım ve Bulut, düzenledikleri toplantı ile bir yılın değerlendirmesini yaptı


13 Nisan 2010 11:18
font boyutu küçülsün büyüsün


CHP Ataşehir İl Genel Meclis Üyeleri Yusuf Çelik, Ali Rıza Yıldırım ve Musa Bulut, düzenledikleri toplantı ile bir yılın değerlendirmesini yaptı. Mahalle Muhtarları ve İlçe Başkanı Kaya Uluyılmaz'ın da katıldığı toplantıda bir yıl içinde İl Özel İdaresi'nin Ataşehir'e yaptığı eğitim ve sağlık yatırımları anlatıldı.

11 mahalle incelendi

Bir yıl içinde Ataşehir'in 17 mahallesinden 11'ini incelediklerini ve sorunlar ile ilgili İl Genel Meclisi'ne soru önergesi verdiklerini söyleyen Meclis Üyeleri, 11 mahallede eğitim ve sağlık alanında yapılan çalışmaları teker teker anlattı.

Verdiğimiz önergenin takibini yapıyoruz

 İl Genel Meclisi'nde iki ilçenin dikkat çektiğini söyleyen Meclis Üyeleri, "Çatalca, gerek yatırım gerekse hizmet alma konusunda tüm ilçelerin içinde birinci. Onların ardından Ataşehir geliyor. Verdiğimiz önergeler sorunları gündeme getiriyor sonrasında ise bunları takip ederek sonuca ulaştırıyoruz. Önümüzdeki dönemde inceleme fırsatı bulmadığımız 6 mahalleye de gideceğiz" dediler.

Sorumluluklarının bilincindeler

CHP Ataşehir İlçe Başkanı Kaya Uluyılmaz ise İl Genel Meclis Üyeleri'nin sorumluluklarının bilincinde olduğunu ve buna göre çalışmalar yürüttüklerini belirtti. Uluyılmaz, “Bundan sonra bu toplantıları iki ayda bir yapacağız. Böylelikle yapılan çalışmalar hakkında herkes bilgi sahibi olacak" dedi. Toplantıda muhtarlar da mahallelerinde yaşanan sorunları aktararak çözüm noktasında İl Genel Meclis üyelerinden destek istedi.

EMEK KARAKAŞ / KENT YAŞAM
Bu haber 779 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar


  Henüz yorum yapılmamış


Anket

30 Mart 2014 Yerel Yönetimler Seçimleri'nin sonuçlarını nasıl değerlendiriyorsunuz?
  • Hırsızlık ve sahtekarlıklarla belirlendi
  • Güvenilirliliği tartışmalıdır
  • Tamamen normaldir
  • Yapılmasa da olurdu
  • Kesinlikle yenilenmelidir
SİTE İÇİ ARAMA

En Çok Okunanlar