2.15
2.98
0.00

Papatya Anaokulu’nda yıl sonu etkinliği

Papatya Anaokulu’nda yıl sonu etkinliği

ATAKENT Halkalı Toplu Konutlar 2. Etap’da faaliyet gösteren Papatya anaokulu öğrencileri yıl sonu etkinliğinde coşkulu tavırları ile dikkat çekti


2 Temmuz 2010 10:04
font boyutu küçülsün büyüsün


ATAKENT Halkalı Toplu Konutlar 2. Etap’da faaliyet gösteren Papatya anaokulu öğrencileri yıl sonu etkinliğinde coşkulu tavırları ile dikkat çekti. 

Okul Müdüresi Arzu Arslan yönetiminde başarılı bir öğretim dönemi geçiren Papatya Anaokul öğrencileri yıl sonunu bir dizi etkinlikle kutladılar. Okul bahçesinde kurulan platformda gösterilerini velilere sergileyen 4, 5 ve 6 yaş gurubu öğrencileri hem heyecanlı hemde sevinçliydiler.

Yaklaşık 300 mevcuduyla velilerin ilgi odağı olan Papatya Anaokulu yıl içinde uyguladığı etkin öğrenme ve eğitim müfredatıyla bölgede öne çıkan okullardan birisi.

Törende kısa bir konuşma yapan okul Müdiresi Arzu Arslan, “Bir eğitim yılını daha geride bıraktık. Dolu dolu bir yıl geçirmiş olmanın mutluluğu içindeyiz. Tüm velilerimize yıl içindeki tüm etkinlik, çalışma ve eğitim modelimize gösterdikleri etkin katılım ve desteğe çok teşekkür ederim” dedi. Arslan yazokulu uygulamasının olacağını da sözlerine ekledi.

HABER MERKEZİ / KENT YAŞAM
Bu haber 1,449 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar


  Henüz yorum yapılmamış


Anket

30 Mart 2014 Yerel Yönetimler Seçimleri'nin sonuçlarını nasıl değerlendiriyorsunuz?
  • Hırsızlık ve sahtekarlıklarla belirlendi
  • Güvenilirliliği tartışmalıdır
  • Tamamen normaldir
  • Yapılmasa da olurdu
  • Kesinlikle yenilenmelidir
SİTE İÇİ ARAMA

En Çok Okunanlar