2.33
2.89
0.00

Bora Grup, emlak ile yetinmek istemiyor

Bora Grup, emlak ile yetinmek istemiyor

Emlak alanında kendinden söz ettirmeyi başaran Bora Grup; gıda, temizlik ve tekstil sektörlerine de el attı. Ünal Bora: “Bu iş profesyonel bir kadrodan oluşan ekip işidir”


4 Şubat 2013 17:18
font boyutu küçülsün büyüsün


Emlak alanında kendinden söz ettirmeyi başaran Bora Grup; gıda, temizlik ve tekstil sektörlerine de el attı. Ünal Bora: "Bu iş profesyonel bir kadrodan oluşan ekip işidir" 


Bünyesinde bir çok sektörü barındıran Bora Grup, yaptığı yeni atılımlarla İstanbul'un gözü kulağı olmaya aday. 

Sefaköy Küçükçekmece Öğretmenler evi karşısındaki emlak ofisinde iş hayatına adım atan Bora Grup Gayrimenkul;  gıda, tekstil ve temizlik sektöründe dev adımlar atmayı planlıyor. Yerinde görüştüğümüz Bora Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Bora, gelecek ile ilgili planlarından ve hedeflerinden bahsetti. 


Başarı tesadüf değil, güven ve ekip işidir


Güleryüzlü ekibi ile bizi karşılayan Ünal Bora, "Bu iş güven ve profesyonel kadrodan oluşmuş bir ekip işidir. Sadece satan, kiraya veren, sonrada umursamayan değil; satış sonrası hizmeti de ilke edinen bir ekibiz" açıklamasında bulundu. 


Ünal Bora açıklamasına şöyle devam etti; "Küçükçekmece İstanbul'un cazip fakat zor bir bölgesidir. Cazip bir bölgedir, çünkü ulaşım ve sosyal çevre olarak iyi bir konumdadır. Bu bölgede bir adım atmak cesaret işidir. Ben ve ekibim, ilke edindiğimiz dürüst hizmet anlayışıyla bu konuda kayıp değil, kazanç sağlayacağız. Vatandaşın parasını değil, güvenini kazanmak ilk şartımızdır. Sağlığı etkileyen birçok faktör vardır. Ekonomik, sosyal, kültürel koşullar yanında nüfus ve çevresel etmenler bu faktörlerin bir bölümüdür. Gelişmişlik düzeyinin artması ile birlikte bu faktörlerde meydana gelen olumlu değişiklikler sonucu, daha iyi sağlık koşulları elde edilmelidir. Öncelikle vatandaşın sağlıklı olabilmesi için, barınma, beslenme, giyinme ve temizlik ihtiyaçlarına cevap vermekte uluslar arası düzeyde hizmet vermek amacımızdır. Yeni bir kahvaltı dünyası ve çiğ köfte salonu açacağız. Halka hizmet etmek için yola çıktık ve hedefimiz 'önce insan' üzerinedir."

 

'Müşteri memnuniyeti esastır'


Grup olarak yaptıkları her işin ihtiyaç duyulan kesimlere hitap ettiğini, ihtiyaç duyulan her sektörde fark yaratacaklarını belirten Bora Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Bora, kendine ve ekibine güvendiğini söyledi. Hizmet anlayışından ödün vermeyen, müşteri memnuniyeti odaklı, profesyonel ekibi ile  gayrimenkul sektörüne yeni bir bakış açısı kazandırmayı hedeflediklerini kaydeden Bora, yakında Esenyurt'ta da faaliyete geçeceklerini açıkladı. 


"Gayrimenkul sektöründe saygınlık ve güvenilirliği elde etmiş bir gayrimenkul danışmanlığı olarak, ülkemizde uluslararası standartlarda hizmet vermeyi hedefledik" diyen Bora, "Gayrimenkul sektöründe müşterilerinin beklentilerine, ihtiyaçlarına ve olanaklarına göre iki tarafı en iyi noktada buluşturmak çok önemlidir. Satış öncesi ve sonrası için en hızlı ve en güvenilir hizmeti sunmaktadır" diyerek sözlerini tamamladı. 


Şükriye Koçak: Bir telefon uzaklığındayız


Bora Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şükriye Koçak, temizlik şirketlerinin gelişmişliğin bir zorunluluğu olarak ortaya çıktığını söyledi. Kendilerine ihtiyaç duyulduğunda hizmete hazır olduklarını belirten Koçak, bir telefonla kişilerin ihtiyaçlarına ve sıkıntılarına cevap vermeken büyük keyf aldıklarını belirtti. Koçak, "Bu sektörde de bir 'alo' ötedeyiz ve hazırız" dedi. 

 

 

 

 

 


Pınar Akdağ: Üretimin esas unsuru insan


Bora Grup Şube Müdürü Pınar Akdağ ise şunları söyledi; "Üretimin en önemli faktörü insandır. İnsan sağlığı ve can güvenliği kontrol altına alınmalıdır. Sağlıklı birey, sağlıklı toplum demektir. Güvenlik yoksa, can kaybı, sakatlık, hastalık, para ve zaman kaybı vardır. O halde sözün burasında o sloganı hatırlamada fayda vardır: 'Önce can sağlığı ve güvenlik.' 


Selvi Sarıtaç - Kent Yaşam
Bu haber 842 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar (1)
  • zübeyde bora / 5 Temmuz 2013 09:47

    mükellmel

    eşiniz olarak gurur duyuyorum , ve elemanlarınızada .

Anket

Başbakan Erdoğan'ın seçilmesi durumunda olası bir 'Başkanlık' sistemini nasıl buluyorsunuz?
  • Ülkenin bölünmesini sağlayacak
  • Memleket için iyi olacak
  • Demokrasinin sonu olacak
  • İç savaşa doğru sürükleneceğiz

En Çok Okunanlar