2.31
2.83
0.00

CHP’nin sandık görevlileri hazır

CHP’nin sandık görevlileri hazır

CHP, Mehmet Akif ve Atatürk mahallelerinde sandık görevlilerini bilgilendirme toplantısı yaptı. Görevlilere seçim günü yapılacaklar anlatıldı


26 Mart 2009 16:12
font boyutu küçülsün büyüsün


Geçmiş yıllardaki hataları tekrarlamamak ve sahada alınan seçimi sandıkta kaybetmemek adına sandık kurulu çalışanlarını bilgilendiren CHP'liler, büyük bir heyecanla 29 Mart'a hızırlanıyor. Bu tür çalışmaların yapıldığı önemli merkezlerden ikisi Mehmet Akif Mahallesi ve Atatürk Mahallesi oldu. Küçükçekmece'nin nüfus ve alan olarak en büyük mahallelerinden ikisi konumuda olan Mehmet Akif ve Atatürk Mahallelerindeki CHP'liler, bu sefer işi sıkı tutma ve daha önceki seçimlerde yaşanan kayıpları yaşamamam adına sandık başı görevlileri bilgilendirme toplantısı yaptı. İkitelli Asya Düğün Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıda görevlilere sandık başında nasıl davranılır, nelere dikkat etmeleri gerekir; seçim öncesi, seçim süreci ve seçim sonuçlarının alınmasında nasıl davranılır gibi konularda detaylı bilgiler verildi. 

CHP Atatürk Mahallesi sorumlusu Halil Taşkesen ile Mehmet Akif Mahallesi sorumlusu Mahmut Doğan'ın organize ettiği toplantıya Küçükçekmece Belediye Başkan adayı Nurettin Şen de katıldı. Bilgilendirme toplantısına CHP ilçe Başkanı Kemal Çebi ve CHP Kadın ve Gençlik Kolları ile ilçe yöneticileri de katıldı. Toplantıda bir konuşma yapan CHP Küçükçekmece Belediye Başkan Adayı Nurettin Şen, "Geçmişte yaptığımız hatalar bize pahalıya mal oldu. Sahada kazandığımız bir çok seçimi sandıkta kaybettik. Bu seçimde böyle bir lüksümüz de, böyle bir hakkımız da yok artık." dedi.

CHP Atatürk Mahallesi sorumlusu Halil Taşkesen konuşmasında, Atatürk Mahallesi'nde partisinin birinci parti olacağını söyledi. Mahalle halkının meclis üyesi insanların yeterince çalışmadığı ve sandıklara sahip çıkılmadığı yönünde şikayetleri olduğunu belirten Taşkesen, "Ne yazık ki bu eleştiriler büyük oranda doğru. Gerçekten çalışan meclis üyesi adayı arkadaşlarımla birlikte bu ipi göğüsleyeceğiz. Şunu iddia ediyorum ki herşeye rağmen CHP benim mahallemde birinci parti olarak çıkacaktır" diye konuştu.

 

Bu dönem başka olacak

Mehmet Akif Mahallesi sorumlusu Mahmut Doğan da konuşmasında 29 Mart seçiminin başka olacağını söyledi. Doğan, "Hiç kimse benim mahallem için geçmiş iki seçim sonuçlarına göre değerlendirme yapmasın. Bu seçim her şeyiyle başka bir seçim olacak ve CHP Mehmet Akif'te açık ara birinci olacaktır. Çünkü başından beri yanımızda yer alan Özdelen Metal'in sahibi Ali Delen'in de desteğiyle 12 bin 800 insan kaydettik. Seçimin sonucuyla ilgili hiçbir kuşkumuz yoktur. Mahalle halkına teşekkür ediyorum" dedi.

KENT YAŞAM
Bu haber 4,525 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar


  Henüz yorum yapılmamış


Anket

Başbakan Erdoğan'ın seçilmesi durumunda olası bir 'Başkanlık' sistemini nasıl buluyorsunuz?
  • Ülkenin bölünmesini sağlayacak
  • Memleket için iyi olacak
  • Demokrasinin sonu olacak
  • İç savaşa doğru sürükleneceğiz

En Çok Okunanlar