2.31
2.83
0.00

Düğün ya da davul kırdı geçirdi

Düğün ya da davul kırdı geçirdi

Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nin öğrencilerinin “Düğün yada davul” isimli tiyatro oyunu izleyenleri gülmekten kırdı geçirdi


22 Haziran 2009 15:48
font boyutu küçülsün büyüsün


Olgun Toker ve Korhan Herduran’in yönettiği; fukara evliliğinin “düzene karşı” para evliliğinin ise “düzene uygun” olduğunu gösteren oyunda ahlak-para ilişkisi ele alınıyor. İzleyicilerin beğeni ile seyrettikleri oyun özellikle Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün’den tam not aldı. Akgün, “Bir oyun ancak bu kadar güzel sahnelenebilirdi. Öncelikle Türk Tiyatrosuna başarılı oyuncular kazandıran Müjdat Gezen ve ekibini yürekten kutluyorum” dedi.

Büyükçekmece'nin kültür ve sanatta cazibe merkezi haline gelmesi için çaba sarf ettiklerini belirten Akgün; “Bu yıl Cumhuriyet Bayramı’nda Büyükçekmece Atatürk Kültür Merkezimizle bugün burada seyrettiğimiz değerli oyuncularımız daha iyi şartlarda daha modern salonlarda oyunlarını sergileyecek, kendilerini daha fazla geliştirecek ve Büyükçekmece’nin Kültür ve Sanattaki yerini kat kat yukarı çıkaracaklardır” şeklinde konuştu.
Bu haber 2,230 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar


  Henüz yorum yapılmamış


Anket

Başbakan Erdoğan'ın seçilmesi durumunda olası bir 'Başkanlık' sistemini nasıl buluyorsunuz?
  • Ülkenin bölünmesini sağlayacak
  • Memleket için iyi olacak
  • Demokrasinin sonu olacak
  • İç savaşa doğru sürükleneceğiz