2.33
2.89
0.00

Silivri Esnaf Odası’nda seçim yarışı

Silivri Esnaf Odası’nda seçim yarışı

Silivri Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nda üç dönem başkanlık yapan Necati Özkök, bu göreve yeniden aday olduğunu açıklayarak, kendisini destekleyen esnaf grubuyla birlikte çalışmalarına başladı


9 Kasım 2009 16:25
font boyutu küçülsün büyüsün


Silivri Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nda üç dönem başkanlık yapan Necati Özkök, bu göreve yeniden aday olduğunu açıklayarak, kendisini destekleyen esnaf grubuyla birlikte çalışmalarına başladı.

Bu amaçla Silivri Muhtarlar Derneği’ni ziyaret eden Özkök, şunları söyledi; "Hayırlısıyla yarışa yeniden başladık. Ben başkan olduğum dönemde yeni sanayide esnaf ve sanatkarlarımıza eğitim amacıyla yapılan okul için, kapı kapı dolaşıp yardım topladık. Şimdiki başkan Tabakoğlu ve yönetimi bu okulu arada bir İSMEK kursları ve toplantılarına açıyor. Başkan ve ekibi bol bol Avrupa ve Asya gezilerine çıkıyor. Beni iyi tanırsınız; yapıcı ve barışçı bir insanım. 13 yıl oda başkanlığı yaptım; esnaf, sanatkar ve muhtarlarımızla ağabey kardeş gibi çalıştık. Benim hiç kimseyle husumetim olamaz. Kişisel kırgınlıkları asla işimle karıştırmam. Eğer seçilirsem; İstanbul Odalar Birliği’ne de odamızı üye yapmaya çalışacağım. Oda başkanımızın ve yönetiminin beceriksizliğinin zararını Silivrili esnafımız çekiyor. Bunların önüne geçeceğiz.”

Ali Tabakoğlu: Necati Özkök yalanlarıyla tribünlere oynuyor

Silivri Esnaf ve Sanatkarlar Odası, daha önce üç dönem başkanlık yapan ve yeniden aday olan Necati Özkök'ü, kuruma ve yöneticilerine yönelik olarak ağır ithamlarda bulunduğu, yalan haberler yaydığı gerekçesiyle kınadı ve kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla bir bildiri yayınladı. Oda Başkanı Ali Tabakoğlu imzasıyla yapılan açıklamada dünyada ve ülkemizde yaşanan krizin yanısıra sel felaketinin de etkisiyle esnafın çok büyük sıkıntılar  içersinde zorlukla ayakta kalmaya çalıştığı vurgulanarak; "Esnaf Sanatkarlarımızın temsilcisi ve  hizmetkarı olarak sel felaketinin olduğu andan itibaren çalışmalarımızı hızlı bir şekilde sürdürdük ve hala sürdürmekteyiz" dendi ve kendilerine yardımcı olan yetkililere teşekkür edildi.    

SALİH KEPENEK/ KENT YAŞAM
Bu haber 555 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar


  Henüz yorum yapılmamış


Anket

Başbakan Erdoğan'ın seçilmesi durumunda olası bir 'Başkanlık' sistemini nasıl buluyorsunuz?
  • Ülkenin bölünmesini sağlayacak
  • Memleket için iyi olacak
  • Demokrasinin sonu olacak
  • İç savaşa doğru sürükleneceğiz